Klimatyzacja jest procesem mającym na celu zapew­nienie komfortu cieplnego człowieka. Istotą procesu jest pochłanianie energii w jednym miescu i oddanie jej w innym. Nowoczesna Klimatyzacja zapewni komfort chłodzenia lub ogrzewania w zalezności od pory roku. ERAKLIM posiada doświadczenie w zakresie proje­ktowania, instalacji i konserwacji każdego rodzaju klima­tyzacji. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla jedno­stek domowych, biurowych, jak również zapewniamy pełną kontrolę temperatury w serwerowniach i po­mieszczeniach badawczych. Klimatyzacja inverter Najnowsza innowacja wykorzystująca technologie przetwornicy.Zamontowany falownik służy do regulacji prędkości obrotowej sprężarki. Takie zróżnicowanie prędkości umożliwia regulację wydajności, w zależności od temperatuty w pomieszczeniu. Obroty sprężarki wzrastają wraz z obciążeniem cieplnym i stopniowo zmniejszaja się , gdy osiągnięta zostanie zadana tempe­ratura. Wentylatory w urządzeniu wewnę­trznym (parowniku) i zewnętrzynym (skraplaczu) również pra­cują ze zmienną prędkością obrotową co w sumie daje kolejne oszczędniści energii. Korzyści technologi inverter: Imponująca wydajnośc chłodnicza i grze­wcza. Oszczędnośc energii elektrycznej do 35% w porównaniu z jednostkami on/off. Płynny rozruch urządzenia. Cicha praca jednostki zewnętrznej i we­wnętrznej. Wysoka niezawodność. Intuicyjna obsługa urządzenia.

Klimatyzatory ścienne

ścienne klimatyzatory

Pobierz szczegółowy katalog PDF


Daikin Electra LG

Ten system jest idealny w warunkach domowych, biur i pomieszczeń serwera. Ergonomiczny kształt, prostota instalacji i przystepna cena sprawiaja,
że jest to bardzo popularny rodzaj klimatyzacji.

Klimatyzatory przypodłogowe

ścienne klimatyzatory

Pobierz szczegółowy katalog PDF


Daikin Electra LG

Klimatyzatory przypodłogowe są to jednostki które przypominają nowoczesny grzejnik jego opływowe kształty dopasowują sie do każdego rodzaju pomieszczeń dlatego tez wszedzie tam gdzie nie jest mozliwe uzycie zwykłych jednostek naściennych ten typ klimatyzacji jest idealną opcja dla wiekszości pomieszczeń.

Klimatyzatory podsufitowe

ścienne klimatyzatory

Pobierz szczegółowy katalog PDF


Daikin Electra LG

Klimatyzatory podsufitowe są bardzo podobne a niekiedy takie same jak jednostki przypodłogowe, niektore firmy nazywają te jednostki przypodłogowo-podsufitowe, poniewaz niekiedy istnieje opcja mocowania urządzenia w pionie lub w poziomie. jednostki te pomimo ze calkowicie sa widoczne to idealnie wkąponowują sie w różnego rodzaju pomieszczena.

Klimatyzatory kasetonowe

ścienne klimatyzatory

Pobierz szczegółowy katalog PDF


Daikin Electra LG

Jednostki do użytku domowego lub handlowego. Eleganckie wzory dopasowane do pomieszczenia sprawiają, że środowisko jest bardziej komfortowe. Klimatyzacje kasetonowe wtapiają się w otoczenie dzięki zainstalowaniu jednostki wewnętrznej w suficie podwieszanym. Czterostronny wydmuch powietrza powoduje równomierny jego rozkład w pomieszczeniu. Proste w obsłudze i ekonomiczne w eksploataji.

Klimatyzatory kanałowe

ścienne klimatyzatory

Pobierz szczegółowy katalog PDF


Daikin Electra LG

Klimatyzacja kanałowa jest jedną z najbardziej komfortowych i pożądanych form klimatyzacji. Jednostka wewnetrzna jak równiez kanały rozprowadzające powietrze umieszczone są powyżej sufitu. Rozwiązanie takie sprawia że, klient widzi jedynie nawiewniki w suficie. Cicha praca i estetyka to największe zalety tego systemu.

Systemy FRV, VRF, Multi V

ścienne klimatyzatory

Pobierz szczegółowy katalog PDF


Daikin Multi Daikin VRV Electra LG

Nowoczesny system klimatyzacji dedykowany projektom komercyjnym w którym jedna centrala obsługuje do kilkudziesięciu jednostek wewnętrznych.Zmienny przepływ czynnika jest niezawodnym i wydajnym sposobem oszczędzania energii, przy minimalnym czasie instalacji. Płynna regulaja wydajności zapewnia bardziej precyzyjną kontrolę. Reasumijąc , są to prawdopodobnie najlepsze obecnie dostępne systemy dla średnich i dużych budynków.

Oferujemy również marki wielu innych producentów:

#

Pomoc

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt tele­foniczny chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Info

Oferta przygotowana w formacie PDF, klikając na ikonkę pobierzecie Państwo na swój dysk wybrany katalog. Należy go otworzyć w programie do odczytywania formatu PDF (Adobe Reader, Foxit Reader lub innym).

Kontakt

+48 605 496 671

+48 519 585 960

info@eraklim.pl