Dbamy o dobry klimat...

Na obecnym poziomie rozwoju cywilizacyjnego układy chłodnicze, klimatyzacyjne i wentylacyjne odgrywają niezwykle ważną rolę. Uzyskanie i utrzymanie żądanej temperatury powietrza, a także jego wilgotności pozwoliło na stworzenie oddzielnego mikroklimatu niezbędnego do przechowywania żywności, prowadzenia procesów technologicznych oraz zapewnienia tzw. komfortu cieplnego.


Zbierając doświadczenie w Polsce jak również poza granicami naszego kraju staramy się spełniać standardy i wymagnia jakie stawiają przepisy europejskie. Posiadamy certyfikaty odzysku substancji kontrolowanych jak również f-gazy. Firma ERAKLIM proponuje rozwiązania techniczne, które spełniają współczesne wymagania i zapewniają komfortowe środowisko. Elastyczna polityka cenowa pozwala spełnić oczekiwania stawiane przez Klientów indywidualnych oraz biznesowych na każdym poziomie.


Nasze produkty zmniejszają negatywny wpływ na środowisko poprzez wykorzystanie naturalnych czynników chłodniczych jednocześnie poprawiając efektywność enegretyczną.


Kontakt

+48 605 496 671

+48 519 585 960

info@eraklim.pl